Your browser does not support JavaScript!


FORD TRANSIT MK1

mk1pickup Ford Transit MK1 bol vyrobený v roku 1965 a stal priamym nástupcom Ford Taunus Transit. Transit MK1 začal dlhú históriu výroby v dodávke. Dnes stretnutie na ceste Ford Transit MK1 hraníc už zázrak.

Vo svete nájdeme mnoho užívateľov si MK1 model. Náš internetový obchod je jediný obchod na svete, kde bude ponuka stojace majú častí nových i ojazdených starších modelov značky Ford.

Ford Transit MK1 vykonávané v mnohých variantoch, od klasickej dodávky, osobných automobilov, dodávkové vozidlá až 4x4. Ford Transit začal éru a nastavujú nové štandardy pre výrobné vozidiel.

V súčasnej dobe sa stalo módou obnoviť svoje staré autá. Tento módny etablovala aj vo svete dodávkových automobilov, preto mnohí majitelia Ford Transit MK1 snaží sa priviesť ju k ideálnemu stavu. Transit zrekonštruovaný model môže stáť desiatky tisíc dolárov. Bohužiaľ, časti staré modely sú ľahko dostupné na sekundárnom trhu a hľadať pre nich zaberie veľa času. Preto náš internetový obchod sa rozhodla zaviesť stálej ponúkať vozidlom vyrábaným v rokoch 1965 - 1978, a teda klient bude môcť kúpiť zaujímavú časť toho, bez toho aby museli opustiť domov.

mk1