Your browser does not support JavaScript!


Logo Transit Center

Logo Transit Center
Logo Transit Center
Logo Transit Center je kombináciou symbolu a textu. Logo Transit Center pozostáva z pravidelného šesťuholníka, v ktorom sú skryté písmená T a C. Tieto písmená symbolizujú názov spoločnosti Transit Center. Slovo Transit tu má kľúčový význam. Naša spoločnosť je od samého začiatku spojená s predajom dielov Ford Transit. Slovo Center konotuje centrum, t. j. miesto, kde nájdete všetky diely, ktoré potrebujete pre svoje vozidlo. Logo Transit Center existuje v dvoch verziách: oficiálnej - symbol je v hornej časti, a alternatívnej - symbol je vľavo. Na stránke obchodu používame alternatívnu verziu loga.

Logotyp Transit Center

Vďaka svojmu jedinečnému logotypu a výrazným farbám sa Transit Center odlišuje od konkurencie. Logotyp spoločnosti zobrazuje oranžový nápis TC, ktorý pripomína ozubené koleso v modernistickom dizajne, umiestnené vo vnútri pravidelného šesťuholníka. Týmto motívom narážame na silu, odolnosť a neustálu inováciu vo svete automobilov. Logo Transit Center bolo možné vidieť na mnohých projektoch, ktoré sme realizovali - na dodávkach a pretekárskych vozidlách. Farby, s ktorými sa stotožňujeme, sú oranžová, čierna a sivá.

Význam farieb v TC

Oranžová symbolizuje energiu, optimizmus a podnikateľského ducha, ktoré sú vlastné našej filozofii. Táto farba priťahuje pozornosť, spája sa s inováciami a vyjadruje našu neúnavnú snahu o neustále zlepšovanie. Čierna sa naopak spája s eleganciou, profesionalitou a sebadôverou. V našej spoločnosti znamená, že dbáme na každý detail a snažíme sa spĺňať najvyššie štandardy v oblasti kvality a služieb zákazníkom. Sivá farba symbolizuje pevnosť a stabilitu, čo je dôležité najmä v automobilovom odvetví, kde je kľúčová spoľahlivosť a spoľahlivosť.

V Transit Center kombinujeme tieto tri farby, aby sme pre našich zákazníkov vytvorili jedinečný a nezabudnuteľný zážitok. Zameriavame sa na pozitívnu atmosféru, ktorá nás motivuje k ďalšiemu rastu a zároveň poskytuje našim zákazníkom pocit istoty a dôvery. Pozývame vás spolupracovať so spoločnosťou Transit Center - spoľahlivým partnerom vo svete náhradných dielov pre dodávky. Spoločne môžeme dosiahnuť výnimočné výsledky a prispieť k úspechu vášho podnikania!
 
Uveďte kľúčové slovo
Pokročilé vyhľadávanie
Transit Center in Europe