Your browser does not support JavaScript!


FORD TRANSIT CONNECT MK2

transitconnectmk2

V roku 2014 Ford Transit Connect MK2 získal medzinárodné titul Van of the Year. Tento model, rovnako ako každý nový Ford, bol navrhnutý tak, aby plnenie špecifických úloh. Tentoraz používa silné predchádzajúcej verzie MK1, ako je pevnosť, praktickosť a spoľahlivosť, a spojil ich s oveľa väčší batožinový priestor. Ford Connect MK2 získal vďaka spokojným zákazníkom.

hotwheels Veľký výber benzínových a dieselových motorov bude spĺňať požiadavky vodičov. Tieto modely Transit Connect MK2 ojazdené prevodovky (prevodové skrine) manuálnou 5 alebo 6-rýchlosťou. Okrem toho, že zákazník má tiež výber šesťstupňovou automatickou prevodovkou, čo umožňuje spaľovanie Ford je len 3.9l/100 km.

Veľmi veľký výber doplnkov ponúka zábavu, zabezpečenie a konektivitu s celým svetom. Zistili sme, okrem iného, Ford SYNC s hlasovým ovládaním, ktorý umožňuje volať a prijímať hovory pomocou jednoduchých hlasových príkazov. Bezpečnosť systému vodiči aj cestujúci starostlivosti Active City Stop, ktorý si kladie za cieľ, aby sa zabránilo kolíziám pri nízkych rýchlostiach.

Ford Transit Connect MK2 sa vyrába v niekoľkých karosárskych. Patria medzi ne: klasický model dodávka verzie vozidla Tourneo a Grand Tourneo. Varianty dodávky prichádzajú v dvoch variantoch dĺžky L1 ložnej plochy 3 m3 a L2 na ploche 3.7 m3.

Transit Tourneo MK2 má veľmi dobré jazdné vlastnosti a interiér je veľmi funkčné a pohodlné. Tento model v teste Euro NCAP dosiahlo maximálne skóre 5-hviezdy, čo len potvrdzuje jeho bezpečnosť. S využitím najmodernejších technológií a moderný dizajn s odkazom na modely automobilov Ford Transit Connect MK2 je jedným z najobľúbenejších malých dodávok a minivany, a to nielen v Európe, ale po celom svete.

zapraszamy

 
Uveďte kľúčové slovo
Pokročilé vyhľadávanie