Your browser does not support JavaScript!


Transit Courier 2024 - najlepší v testoch bezpečnosti Euro NCAP

Ford Transit Courier 2024 sa stal prelomovým vozidlom v segmente úžitkových vozidiel a získal prestížne platinové ocenenie za bezpečnosť od organizácie Euro NCAP. Toto ocenenie je obzvlášť pozoruhodné, keďže bolo dosiahnuté v rámci nových, prísnejších testovacích protokolov zavedených v roku 2023. Úspech modelu Transit Courier 2024 predznamenáva novú éru v oblasti bezpečnosti vozidiel a stanovuje referenčné hodnoty pre budúce modely.

Bezpečnostný úspech: Najvyššie skóre v histórii Euro NCAP

Pozoruhodný úspech modelu Transit Courier 2024 v bezpečnostných testoch Euro NCAP nie je ničím iným ako historickým, keďže sa môže pochváliť rekordným skóre 93 %. Tento úspech je nielen dôkazom pokročilých bezpečnostných funkcií dodávky, ale odráža aj rozhodujúcu úlohu systému ADAS pri znižovaní závažnosti nehôd s účasťou dodávky, na čo Euro NCAP upozornilo vo svojich nedávnych správach. Náhradné diely pre dodávky nájdete v našom online obchode.

Ford Transit Courier 2024 Euro NCAP

Pokročilé bezpečnostné technológie: štandard v modeli Transit Courier 2024

Transit Courier 2024, ktorý stanovuje nový štandard v oblasti bezpečnostných technológií, je vybavený priekopníckymi funkciami, ako je systém udržiavania v jazdnom pruhu a informačný systém pre mŕtvy uhol. Tieto technológie významne prispievajú k jeho pôsobivému skóre v teste Euro NCAP, pričom vysoké hodnotenie získal aj inteligentný asistent rýchlosti. Záväzok spoločnosti Ford Pro v oblasti bezpečnosti je zrejmý z toho, že tieto pokročilé funkcie sú štandardom v celom modelovom rade Ford Transit Courier 2024.

Inkluzívna bezpečnosť vo všetkých modeloch

Komplexný prístup k bezpečnosti modelu Transit Courier 2024 sa vzťahuje na všetky jeho modely. To zahŕňa benzínový, naftový a pripravovaný elektrický model E-Transit Courier. Toto široké uplatnenie špičkových bezpečnostných prvkov v rôznych pohonných jednotkách dokazuje komplexný prístup spoločnosti Ford k bezpečnosti vozidiel, ktorý zabezpečuje zachovanie vysokých štandardov bez ohľadu na model. Odporúčame zámok kapoty motora Transit Courier z nášho obchodu.

Ford Transit Courier 2024 Euro NCAP

Euro NCAP: stanovenie nového priemyselného štandardu

Generálny tajomník organizácie Euro NCAP Michiel van Ratingen podporil model Transit Courier 2024 za to, že stanovuje nový štandard v odvetví. Jeho pochvala za komplexnú bezpečnostnú výbavu dodávky zdôrazňuje potrebu takýchto technológií v úžitkových vozidlách, čo je v súlade s cieľom Euro NCAP vybaviť dodávky pokročilými bezpečnostnými technológiami podobnými tým v osobných vozidlách.

Dedičstvo špičkovej bezpečnosti

S Fordom Transit Courier 2024 pokračuje spoločnosť Ford Pro vo svojom dedičstve dosahovania najvyšších ocenení v oblasti bezpečnosti vozidiel. Táto dodávka ide v šľapajach modelov Transit a Transit Custom a ďalej upevňuje povesť spoločnosti Ford Pro, ktorá uprednostňuje bezpečnosť. Sústavné uznanie od Euro NCAP zdôrazňuje záväzok spoločnosti Ford Pro k bezpečnosti v celom jej sortimente vozidiel. Náhradné diely na Ford Transit nájdete v našom internetovom obchode.


Vedeli ste, že ... ?

Naše ďalší blog články: