Your browser does not support JavaScript!


Ford Transit Custom Nugget 2024 - nová verzia kultového obytného vozidla

Popularita karavanov v posledných rokoch rastie a Ford nezaostáva. Nedávno predstavený Ford Transit Custom Nugget 2024 prináša inovácie, ktoré stoja za bližšie preskúmanie. Spoločnosť Ford pokračuje vo svojej tradícii dokonalosti a inovácií najnovšou edíciou obľúbeného obytného vozidla. Nový Ford Transit Custom Nugget 2024, ktorý odráža rastúci trend záujmu o "domovy na kolesách", je prísľubom evolúcie a spája tradíciu s modernosťou. Čím je jedinečný medzi ostatnými obytnými vozidlami na trhu? Vychutnajte si článok.

Štýl a pohonné ústrojenstvo

Najnovšia iterácia modelu Transit Custom Nugget neprekvapí z hľadiska štýlu. Nadväzuje na dizajn základného modelu, ale s niekoľkými zaujímavými zmenami - prekrytím strechy a markízou na pravej strane. V porovnaní s predchádzajúcou verziou sa rozšírila ponuka motorov. Nadšenci naftových motorov ocenia turbodiesel 2.0 EcoBlue s výkonom 170 koní a 8-stupňovou automatickou prevodovkou. Nadšenci ekologickej jazdy zasa ocenia plug-in hybrid s výkonom 232 koní, ktorý vychádza z technológie modelu Ford Kuga.
Ford Nugget 2024

Custom Nugget 2024 - interiér

Kľúčovým prvkom vozidla Ford Transit Custom Nugget 2024 je interiér. Digitalizácia sa nevyhla ani tomuto modelu, čoho dôkazom je plne digitálny prístrojový panel a 13-palcový dotykový displej so softvérom Ford SYNC 4, ktorý vodičovi umožňuje využívať cloudovú navigáciu a bezdrôtové pripojenie k smartfónu. Kokpit je premyslený a ergonomický, predné sedadlá sú otočné a plochá podlaha uľahčuje pohyb po kabíne. Obývacia, spacia a kuchynská časť boli jasne oddelené. Kuchyňa bola navrhnutá v tvare písmena "L" a ponúka o 20 % viac priestoru na pracovnej doske a novú chladničku. Detaily, ako napríklad mäkko sa zatvárajúce dvere a výsuvné úchyty skriniek, dodávajú interiéru ďalší šarm.
interiér Transit Custom Nugget 2024

Technológie na dosah ruky

Väčšina funkcií obytného vozidla sa ovláda prostredníctvom 7-palcového dotykového displeja. Umožňuje vám ovládať kúrenie, hladinu vody a úroveň nabitia batérie. Za zmienku stojí aj inovatívne LED osvetlenie a fotovoltický panel na streche, ktorý dokáže poskytnúť viac energie, než je potrebné na napájanie všetkých systémov.

Zhrnutie: Ford Transit Custom Nugget 2024

Ford Transit Custom Nugget 2024 spája najmodernejšie technológie s praktickosťou, ktorá sa od obytného vozidla vyžaduje. Transit Custom Nugget 2024 je založený na osvedčenom podvozku, ale s nezávislým zavesením zadných kolies a je odpoveďou na rastúce potreby trhu s karavanmi. Základná cena na nemeckom trhu je 76 500 eur. Stane sa Ford Nugget 2024 kráľom ciest a karavanov? To ukáže čas. Nezabudnite však, že náhradné diely pre dodávky a obytné vozidlá nájdete v našom online obchode.
Ford Nugget 2024

História modelu Ford Nugget - cesta naprieč desaťročiami

História obytného vozidla Ford Nugget siaha do roku 1986, keď spoločnosť Ford v spolupráci s lídrom v oblasti obytných vozidiel Westfalia uviedla na trh prvú verziu tohto vozidla. Spoločnosť Westfalia s viac ako 50-ročnými skúsenosťami je už roky považovaná za lídra trendov medzi obytnými vozidlami. Legendárne modely ako James Cook alebo Joker, založené na podvozku Ford alebo Daimler, sa stali symbolom vynikajúcej kvality vyhotovenia, odolnosti a bezpečnosti. História značky Westfalia sa začala písať už v roku 1844, keď Johann Bernhard Knöbel založil kováčsku dielňu, ktorej výrobou sa začala táto pozoruhodná cesta. Skutočná revolúcia však prišla v 50. rokoch 20. storočia, keď na špeciálnu žiadosť jedného zo zákazníkov vytvorila Westfalia "Camping Box", ktorý premenil štandardnú dodávku VW na plne vybavený obytný automobil, ktorý sa stal snom mnohých vtedajších cestovateľov. Navštívte náš online obchod s originálnymi dielmi Ford.

Vedeli ste, že ... ?

Naše ďalší blog články: