Your browser does not support JavaScript!


Transit Center - recenzie, názory

Recenzie sú jedným z najdôležitejších faktorov, na základe ktorých sa zákazníci rozhodujú pri nákupe. Dôležité sú recenzie produktov aj spoločností. Z výskumu vyplýva, že zákazníci oveľa častejšie poskytujú negatívne spätné väzby na vyjadrenie svojej nespokojnosti ako pozitívne spätné väzby, ak sú s objednávkou spokojní. V tomto článku sa dozviete, na akom základe funguje hodnotenie produktov v našom internetovom obchode a ako môžete ohodnotiť konkrétny produkt.

Hodnotenie dielov Transit Center

Každý výrobok v našom obchode má svoju vlastnú individuálnu stránku, na ktorej sú uvedené: cena, obrázky výrobku, značka, hodnotenie, recenzie zákazníkov a krátky popis, ktorý vám pomôže priradiť výrobok k vášmu vozidlu. Väčšinu informácií dopĺňajú naši zamestnanci vo fáze pridávania výrobku do sortimentu obchodu. Hodnotenie výrobku je priemerom hodnotení, ktoré udelili zákazníci, ktorí si výrobok zakúpili. Na druhej strane záložka spätná väzba predstavuje textové recenzie zákazníkov, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti po montáži objednaného dielu do svojho vozidla. Recenzie produktov Transit Center sa zobrazujú v rôznych jazykoch, keďže máme internetové obchody v 22 európskych krajinách.
Ford Transit MK3 brzdovy bubon

Ako môžem odoslať recenziu výrobku na stránke Transit Center?

Predpokladom na vydanie názoru na výrobok v našom internetovom obchode je predchádzajúci nákup daného tovaru. Recenzie uvedené na stránke produktu sú od skutočných zákazníkov. Niekoľko týždňov po odoslaní objednaných dielov ford transit zašleme zákazníkovi e-mail so žiadosťou o spätnú väzbu. Je to pre nás cenný zdroj informácií o kvalite výrobkov a úrovni spokojnosti zákazníkov. Snažíme sa, aby sme do zoznamu zaradili len produkty s priemerným hodnotením min. 4,0 na päťbodovej stupnici. Preto, aby ste mohli pridať názor na výrobok v našom internetovom obchode, je potrebné zakúpiť si daný tovar a dostať e-mail s odkazom na vydanie názoru.

Najlepšie hodnotené diely v Transit Center

Najlepšie hodnotené produkty v Transit Center sú diely, ktoré ponúkajú najlepší pomer ceny a kvality. Za zmienku stoja najmä diely Trateo, ktoré sú vysokokvalitnými náhradnými dielmi. Zákazníci často poukazujú na to, že ponúkajú kvalitu podobnú originálnym dielom za atraktívnu cenu. Medzi často uvádzané výhody patrí aj kvalitné spracovanie, dobrá montáž do vozidla a použitie kvalitných materiálov pri výrobe. Stali sme sa oficiálnym distribútorom dielov Trateo v Európe, aby sme zákazníkom poskytli osvedčené náhradné diely za dobrú cenu.
Ford Transit MK7 zrkadlo

Medzi dobre hodnotené diely pre dodávky patria aj originálne výrobky. Ide presne o tie isté diely, ktoré sa montujú do vozidiel na výrobných linkách. V našej ponuke nájdete originálne diely pre dodávky, ktoré sa už nevyrábajú. Ide o skutočné automobilové rarity v celosvetovom meradle, ktoré umožňujú zákazníkom renovovať historické vozidlá alebo dokonca opravovať staré obytné dodávky.

Transit Center - recenzie

Veľký význam majú aj názory na našu spoločnosť. Ide o mimoriadne rozsiahlu problematiku, ktorá sa týka procesu nákupu, kontaktu so zamestnancami, vybavovania objednávok, balenia a expedície tovaru alebo aj reklamačného konania. Snažíme sa neustále rozvíjať a prispôsobovať náš obchod očakávaniam zákazníkov. Hlavným zdrojom informácií týkajúcich sa názorov na tranzitné centrum je vizitka našej spoločnosti na Google Maps. Priemerné hodnotenie našej spoločnosti za posledných niekoľko rokov je 4,8/5,0 a každý deň usilovne pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepší výsledok.
Transit Center Google Maps

Máte záujem o náhradné diely na dodávky? Pozývame vás, aby ste využili ponuku našej spoločnosti. Vysoká kvalita dielov a profesionálne spracovanie objednávok sú našimi prednosťami, ktoré najlepšie dokazujú ohlasy na Transit Center a naše produkty.

Vedeli ste, že ... ?

Naše ďalší blog články: