Your browser does not support JavaScript!


Elektrický Ford Transit je teraz k dispozícii!

Všetko naznačuje, že budúcnosť patrí elektrickým vozidlám a autonómnym vozidlám. Nové predpisy a smer, ktorým sa veľké automobilové spoločnosti usilujú ukázať, že môžeme dosiahnuť dominanciu elektrických vozidiel za 15-20 rokov. Pokiaľ ide o elektrické vozidlá nie sú tak šokujúce, jedinečný pohľad je na "batériu". Ako rýchlo sa táto zmena zmení? Čítaj viac!


Lightning SystemsSpoločnosť Lightning Systems, ktorá vyvinula riešenia na zvýšenie účinnosti a zlepšovania emisií pre flotily na celom svete, zavádza celok elektrický systém s nulovými emisiami pre modely nákladných vozňov, dodávkových vozidiel, kabín a kabín Ford Transit.
Predbežné objednávky teraz spoločnosť Lightning Systems urobila pre svoj nový úplne elektrický systém LightningElectric upfit pre Ford Transit, uviedla spoločnosť.
Nová ponuka na konverziu bude najprv k dispozícii na Ford Transit v ťažkej triede (celková hmotnosť 10,360 libier) s možnosťou nákupu prostredníctvom programu eQVM spoločnosti Ford Motor Company. Všetky služby a konverzie vykonávajú dealeri a dodávatelia certifikovaní spoločnosťou Ford QVM.
Celková cena za konverziu v USA je medzi 69 000 a 89 000 USD, v závislosti od toho, či sa rozhodne pre rozsah 50 míľ alebo rozsah 100 míľ. Dodávky sú v súčasnosti plánované na začiatok budúceho roka. Inštalácia údajne trvá len niekoľko hodín.
Rôzne nabíjanie s rýchlou nabíjačkou s výkonom 50 kW môže byť dokončené v priebehu pol hodiny a kapacita zaťaženia môže byť až 4 000 libier.
Lightning Systems pracoval s New Eagle na návrhu systému LightningElectric pre Ford Transit. Spoločnosť UQM Technologies poskytne komponenty pohonnej jednotky tejto súpravy, vrátane prevodovky, elektromotora a meniča, ako aj softvérové ​​ovládanie pre optimálny výkon a účinnosť.Deutsche Post DHL GroupSkupina Deutsche Post DHL začala vyrábať dodávku elektrickej dodávky založenú na siedmej generácii Ford Transit, StreetScooter GmbH a Ford-Werke GmbH, v júli 2017. Podľa oficiálnych oznámení bude najmenej 2500 elektrických vozidiel Transit na nemeckom ulicami do roku 2018, ktoré budú prispôsobené špecifikáciám Deutsche Post a DHL.
Spoločnosť StreetScooter GmbH vyrába pracovné vozíky v Cáchách od roku 2015. Doposiaľ je flotila Deutsche Post už takmer 3 000 kusov.
Malé zásobníky elektrickej energie majú balík s objemom 4,3 m3 a lítium-iónové (Li-Ion) batérie umožňujú až 80 kilometrov. Aký bude prípad Ford Transit? Elektrický tranzit s dodávkou viac ako 20 kubických metrov a rozsah lítium-iónových batérií inštalovaných vo vozidle stačí na jazdu od 80 do 200 km. Elektrický pohon generuje 204 koní a 300 Nm, ale maximálna rýchlosť StreetScooter Work XL je iba 85 km / h.
Oficiálna užitočná hmotnosť StreetScooter Work XL je 1 350 kg, čo znamená, že bez nakládky táto kuriérna dodávka váži až 2 900 kg. Vysoká osobná hmotnosť je z veľkej časti spôsobená ťažkými batériami.


Hybridné Ford Transit Vlastné PHEVVozidlo bolo prezentované v Cenex Low Carbon Vehicle 2017 (Cenex) vo Veľkej Británii. Automatický ako každý iný zásuvný hybrid, je vybavený elektromotorom, lítium-iónovou batériou a spaľovacím motorom; V spoločnosti Ford sa jedná o 1-literové ocenenie EcoBoost.
Transitné zásuvkové batérie sa nachádzajú pod podlahou auta, aby sa neznížil priestor batožinového priestoru. Kapacita batérie je 50 km v čisto elektrickom režime jazdy. Dodatočná benzínová nádrž umožňuje celkovo viac ako 500 kilometrov. Ford pripravuje v súčasnosti 20 kópií auta. pre londýnsky dopravný úrad a policajný úrad. Automobily sa zúčastnia 12-mesačných testov. Hromadná výroba hybridného doplnku Ford Transit Custom sa dostaví do roku 2019.Je zaujímavé...

Úplne elektrická verzia Ford Transit, nazývaná Edison, bola vyrobená vo Veľkej Británii spoločnosťami Smith Electric Vehicles v roku 2009! Rozsah vozidla bol približne 130-160 km. Maximálna rýchlosť bola 80 km / h! Tie sú porovnateľné s tými, ktoré ponúkajú ostatné spoločnosti po 8 rokoch!


>

Vedeli ste, že ... ?

Naše ďalší blog články: