Your browser does not support JavaScript!


Ford Transit Custom v novom vydaní !!!


Od roku 2012 máme možnosť zakúpiť Ford Transit Custom. Odvtedy - Van pešo získal svoje miesto v popredí komerčných vozidiel. V predchádzajúcom roku (2016) sa predalo približne 120 000 kópií tohto modelu. Pred časom sme sa stretli s osvieženým vozidlom Ford Tourneo Custom a teraz je čas na ďalšiu novinku. Nový Transit Custom prichádza na trh - je ohromený svojim novým vzhľadom a pôsobí úžasne svojim interiéromExteriér a karoséria


Zrekonštruovaný model bude najľahšie rozpoznať vpredu. K dispozícii budú nové svetlomety (voliteľné denné svetlá a svetlá Xenon HID), zasúvateľný nárazník a masívna mriežka chladiča. Ďalšou novinkou bude oranžová farba laku - už je populárna na fotografiách, ktoré ukazujú nový model vozidla.

Interiér van - skrinky, vrecká a priestor


O veľa ďalších zmien došlo vo vnútri vozidla. Môžete to nazvať "mobilnou kanceláriou"! Cestujúci tejto dodávky sa môžu cítiť ako v aute. Zlepšila sa kvalita plastových častí a všetkých materiálov. V novom interiéri nájdete veľa úložných priestorov, ktoré v samotnej konzole majú kapacitu 25 litrov. Medzi ne patria: tri otvorené police v hornej časti palubnej dosky (ideálne na podložky pre dokumenty alebo mobilné telefóny) a veľké úložné priestory vhodné na uloženie dokumentov, napr. Vo formáte A4, v spodnej časti. Pre zvýšenie komfortu je k vonkajším okrajom držiaka na poháre a dvojlitrovej fľaši pripevnený sklopný držiak na poháre umiestnený pod pákou radiacej páky.Interiér dverí bol úplne prepracovaný. Nájdeme tri veľké úložné priestory a praktickú rukoväť. V kabíne sa nachádzame okrem iného. 8-palcová dotyková obrazovka so systémom SYNC3, ktorá môže byť ovládaná gestami a hlasom. SYNC 3 umožňuje ovládať zvukové, navigačné a pripojené smartfóny pomocou jednoduchých hlasových povelov. Celý nový vzhľad bol venovaný panelu pre klimatizáciu. Ostatné sú tiež hodiny, alebo dokonca aj volant. Komfort pri každodennom používaní zlepšuje nové sedadlá s prepracovanou geometriou interiéru a peny.

Čo sa skrýva pod maskou?

Moderný dvojlitrový dieselový motor EcoBlue je k dispozícii. Jednotka ponúka varianty 105, 130 a 170 koní. Inžinieri dokázali znížiť chuť do pohonných hmôt až o 13%, s 20% nárastom krútiaceho momentu na dne. Emisie najekonomickejšej varianty Econetic sú okolo 148 g / km CO2 s priemernou spotrebou paliva 5,7 l / 100 km. Najslabší variant je vybavený automatickým zastavením, pneumatikami s nízkym valivým odporom a riadením Ford Acceleration Control, ktoré obmedzujú rýchlosť na 100 km / h.Okrem toho?

Zoznam zariadení bude tiež aktualizovaný na najnovšie technológie, na ktoré sme sa venovali. Zoznam sa otvára pomocou inteligentného obmedzovača rýchlosti, ktorý automaticky upravuje maximálnu rýchlosť vozidla. K dispozícii bude aj hlásenie o krížovej premávke, asistencia pred zrážkou s detekciou chodcov a inteligentný adaptívny tempomat.

Tranzit Custom výroba sa začne koncom roku 2017. Potom budete môcť zadávať objednávky pre model v novom pohľade. Prvé automobily budú dodávané zákazníkom začiatkom roka 2018. Ford bude stále k dispozícii v rôznych variantoch: dodávkové vozne (aj s dvojitou kabínou), ako aj dodávka pre cestujúcich, krátky alebo dlhý rázvor, dve výšky strechy a DMC V rozmedzí od 2,6 do 3,4 ton (užitočné zaťaženie do 1450 kg). Najsilnejší variant bude ponúkaný v Špecifikácii športu. V tomto modeli bude Transit Custom vybavený motorom s výkonom 170 konských síl a vynikne s množstvom štylistických doplnkov. Medzi ne patria. Dvojité popruhy na kapote a špeciálne vyrobené z kože - Ebony čalúnenie.


Konečným výsledkom je hybridný nulový emisný model Plug-in Hybrid (PHEV), ktorý sa dostal na trh do roku 2019.

Vedeli ste, že ... ?

Naše ďalší blog články: