Your browser does not support JavaScript!


TUNING PRE KAŽDÉHO - Make Vaše tranzitné lesk!

Ford Transit Tuning

Uvedomte si, že van vášho podnikania je akousi vizitkou na kolesách! Našťastie - nemáte sa čoho báť! Ford Transit je ikona kvality a všestrannosti pri úžitkových vozidlách.

 Ako pridať trochu charakter a trblietky na náš Transit? Kúpte si pásy a dozvedieť sa viac o jemné vyladenie, že prakticky každý môže dovoliť!
Odpoveďou je chrómované časti tela vozu!

Puzdro chrómované zrkadláPuzdro chrómované zrkadlá je prvý prvok dať vaše vozidlo jedinečný vzhľad! Stojí za to byť videný v drsných podmienkach. Chróm je namontovaný na vonkajšie zrkadlá. Dávajú pôvodný vzhľad Ford Transit dodávky. bol použitý vysoko kvalitné materiály v priebehu výroby. To je tiež veľmi jednoduchá montáž. Stačí odstrániť ochrannú fóliu z montážneho pásu (vnútri puzdra) a prilepíme chróm k zrkadlu vozidla. Majte na pamäti, že povrch je odmastený a že by mal byť inštalovaný v pozitívnom izbovej teplote.

Chrómovanými kľučkami dveríChrómovanými kľučkami dverí pridám znak do svojho Fordu Transit!
Držadlá kryty sú odolné proti poveternostným vplyvom - no počasie je zlé pre nich! Môžu slúžiť po dlhú dobu. Sú namontované na odtrhnutím fóliového pásku montážne páskou, ktorý je umiestnený na vnútornej strane prekrytie. Chromes sú dokonale tvarované.
Rukoväť sa vzťahuje k dispozícii v našom obchode sú vyrábané firmou Trateo.

Chrómovaná zadné svetlo


Zadné svetlo lampy plastový kryt boli vyrobené pre Ford Transit MK8. Jeho výroba bola zahájená v roku 2014. To predstavuje najnovšiu generáciu Transitu model. Modernosť tohto vozidla môže byť zdôraznené v jednoduchom, dokonale prispôsobené uzáveru lampy. Chromes sú prilepené k zadné svetlá s obojstrannou páskou na vnútornej strane prekrytie. Najvýznamnejšou výhodou je jeho sila - to má veľmi silné lepidlo.
Chromý lampy sú k dispozícii v našom obchode sa vyznačujú veľmi kvalitného materiálu. To zachováva svoj prirodzený vzhľad po mnoho rokov po jeho založenia.

Chróm presahmi - halogény


Chróm presahmi - halogény Ford Transit Connect MK1 dostupných verzií od roku 2009 sú najnovšie návrh v dnešnom príspevku. Halogénové čiapky zdôrazňujú luxus nášho auta - ideálna pre podnikateľov. Čo zostava prekrytie vyzerať? Prosím: my odrieť podkladu, odstráňte ochrannú fóliu z montážneho pásu. Nezabudnite chróm zložky prípojný v kladnom okolitej teplote.
Tieto jednoduché prvky bude vaša Ford Transit vyčnievať z davu a zvýrazniť svoju individualitu.

Vedeli ste, že ... ?

Naše ďalší blog články: