Your browser does not support JavaScript!


Vitajte na webových stránkach Transit Center

Pozývame vás na nákup novej a použité časti pre Ford Transit. Ponúkame originálne náhradné diely pre vozidlá Ford Transit zo všetkých rokoch výroby. Máme rad pozícií v postavení ponúknuť naše predaja. Náš stav populácie neustále rastie. Takže sme najväčšie námestie v Európe tak úzko špecializuje na diely pre Ford Transit. Náš sklad zhromaždených v priebehu takmer 20 rokov a každý deň je pravidelne dopĺňaná diely pre nové modely Ford Transit.

Viac ako 90% našich dielov si môžete kúpiť v internetovom obchode, sú však nezvyčajné prvky, ktoré nie sú na zozname, ak by ste chceli, aby ich kúpu, v tomto prípade sa obráťte mailom na adrese: predajna@transitcenter.sk, kde náš personál bude informovať stáť o ich dostupnosti.

Všetky diely zakúpené od našej spoločnosti, môžeme poslať kuriérskou spoločnosť FedEx, UPS alebo Poľskej Pošty. Môžu tiež vyzdvihnúť vás osobne na v Pędzewie od pondelka do piatku od 8.00 do 17.00.Hlavné myšlienky Transit Center je: predajňa diely nové aj použité pre všetky modely Ford Transit MK2 na MK8. Cez vedenie špecializované dielne a internetový obchod zameraný na Ford Transit je TRANSIT CENTER neustále zbiera skúsenosti z budovania závodu a súťažných vozov, ktoré úspešne konkurovať v súťaži Rallycross, drift a ostatné rasy nielen v Poľsku, ale aj v celej Európe. Transit Center motoršportu (www.wicikmotorsport.com) preslávené po celom svete hlavne vďaka výstavbe prvého úžitkového vozidla na svete, ktoré majú byť Drift ktorý bol Ford Transit MK7. Videá demonštrácie prevádzkuje toto auto môžete sledovať tu.

Pozývame vás na prečítať ponuku Transit Center a užite si nakupovanie a bezproblémové používanie dodávkových automobilov Ford.

DemoCars

Shop

Shop